Домофони

sound-system

Домофони є найпростішою і найпоширенішою системою контролю доступу. На сьогоднішній день, ми зустрічаємо домофони повсюди і, в залежності від місця розташування.

    Вони діляться на два основні типи:
  • домофони призначені для одного абонента або прилади індивідуального для користування. Частіше за все встановлюються у приватних будинках, чи офісах;
  • домофони призначені для багатьох абонентів або прилади колективного користування. Такі домофони встановлюють у багатоквартирних будинках.

Фірма «OWL safetysystems» пропонує вам аудіо і відеодомофони різного типу. Будь-який домофон складається із двох основних блоків: панель виклику і абонентський пристрій, який у більшості випадків виконаних у вигляді слухавки. Наші спеціалісти нададуть вам безкоштовну консультацію і допоможуть вам вибрати той тип системи, яка краще за все відповідатиме вашим потребам. Фахівці «OWL-SS» швидко і якісно проведуть всі монтажні роботи, підключать і налагодять безперебійну роботу системи. Також ми проводимо діагностику уже встановлених систем і за необхідності здійснюємо ремонт. Ми гарантуємо якісне сервісне обслуговування на самих вигідних умовах.

«OWL-SS» - це завжди якість, досвід і професійність за демократичними цінами.